+48 518-853-372
Dermaviduals ambasadorstwo
Jestem niezwykle dumna , że dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu w doskonałe rezultaty podopiecznych zostałam wyróżniona jako jeden z 20 Gabinetów w Polsce jako ambasador premium elitarnej, międzynarodowej marki dermokosmetyków spersonalizowanych Dermaviduals Polska.

Dzięki zdobytej, obszernej wiedzy przekazanej przez międzynarodowych biotechnologów jesteśmy w stanie od A do Z przygotować spersonalizowaną recepturę kosmetyku, który będzie w 100% pomagał Twojej skórze funkcjonować zgodnie z jej fizjologią.

Tworzone przez nas we współpracy z Dermaviduals kosmeceutyki oparte są na bazie i składnikach aktywnych transportowanych do głębokich warstw skory za pomocą specjalnych nośników. Dzięki temu stworzony dla Ciebie dermokosmetyk działa nie tylko niezwykle precyzyjnie na aktualne problemy Twojej cery, ale także w odpowiednim jej miejscu. Z uwagi na ten aktywny transport substancji aktywnych produkty te nie mogą mieć i nie mają:

– substancji zapachowych
– konserwantów i parabenów
– emulgatorów barwników
– emulgatorów barwników
– Amin 

Ogromną zaletą tworzonych przez nas kremów personalizowanych jest to ze w cenie do 300 zł masz jeden produkt który spełnia funkcje kilku innych kosmetyków .

Skóra to największy organ człowieka a kosmetyki nakładasz na nią aż 720 razy w roku — to nie może być przypadkowe mazidło.

Zapraszamy do Kliniki na rozmowę z kosmetologiem w celu doboru spersonalizowanej pielęgnacji dla Ciebie lub na rezonans skory 3d, dzięki któremu dowiesz się dużo szybciej niż wzrokowo zauważysz jaki naprawdę jest stan Twojej cery i poznasz jej dokładne potrzeby.
Stworzenie kosmetyków na podstawie rezonansu jest jeszcze bardziej precyzyjne, ale nie jest konieczne, by doświadczony kosmetolog stworzył dla Ciebie unikalną, celowaną recepturę Twojego zestawu kosmetyków.