+48 518-853-372
Rezonans skóry 3 d
Czy wiesz, że nasi kosmetolodzy mogą pokazać Ci przyszłość?

Z rezonansem skóry 3D zobaczysz to co niewidoczne gołym okiem i poznasz jej realne potrzeby i rozwijające się problemy, które być może na razie nie są dla Ciebie widoczne. A gdyby tak sprawić, że w ogóle się nie rozwiną, a Twoja cera już zawsze będzie po prostu ZDROWA?!

Z nami w porę zadziałasz na przyczynę , a dzięki kosmetykom spersonalizowanym zadbasz o swoją cerę kompleksowo , dogłębnie, a przede wszystkim PRAWIDŁOWO i PROFESJONALNIE.

Samodzielnie bardzo trudno jest ocenić stan swojej skóry i dotrzeć do źródła nękających ją dolegliwości. Na szczęście powstało komputerowe badanie skóry, które pozwala na natychmiastową ocenę jej stanu oraz zaplanowanie kompleksowego leczenia i pielęgnacji. Analiza skóry wykonywana jest w naszej Klinice przez wykwalifikowanych kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej, którzy, oceniając stan skóry, korzystają z nowoczesnego aparatu, który na ekranie monitora pokazuje to czego nie widać gołym okiem. 

Rezonans skóry 3d – jakie obszary twarzy poddane są analizie ?

Badanie koncentruje się na najważniejszych czynnikach wpływających na wygląd całej naszej skóry twarzy. Oceniana zostaje w nim:

  • struktura skóry;
  • pomiar nawilżenia;
  • pomiar złuszczenia;
  • pomiar poziomu sebum;
  • pomiar wielkości zmarszczek;
  • pomiar wielkości przebarwień;
  • pomiar wielkości i stanu porów;
  • pomiar wieku skóry.
Komputerowa analiza skóry nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony Pacjentki. Aby jednak uzyskać najbardziej adekwatny do rzeczywistości obraz, ważne jest aby skóra przed badaniem została dokładnie oczyszczona z makijażu. Najlepiej użyć do tego żelu oczyszczającego. Na umytą cerę nie nakładamy żadnych kosmetyków. Analiza skóry umożliwia nam spojrzenie holistyczne, czyli nie tylko na wszystkie aspekty już widoczne, ale również te, które mogą stanowić problem w przyszłości.
Samo badanie trwa dosłownie 30 sekund. Następnie trwa proces analizy komputerowej oraz rozmowa Pacjentki z zabiegowcem na temat wyników uzyskanych w Badaniu. Kosmetolog przedstawia konkretne rozwiązania i plan działania na pozbycie się defektów skórnych. Badanie polega na umieszczeniu twarzy w specjalnym urządzeniu które przez kilka sekund wykonuj szereg zdjęć w różnych spektrach światła uwidaczniając to czego nie widać gołym okiem. Badanie jest bezpieczne dla skóry i oczu.
Rekomenduje się wykonywać badanie minimum 2x w roku szczególnie w okresie jesienni/ zimowym i wiosenno-letnim ponieważ wówczas skóra ma zupełnie inne potrzeby i jej prawidłowa pielęgnacja powinna różnić się pod względem substancji aktywnych i formuł kosmetyków. Pamiętaj, że na podstawie diagnostyki możemy we współpracy z laboratorium Dermaviduals przygotować spersonalizowane dermokosmetyki, które będą odpowiadały w 100% na wszystkie potrzeby twojej skóry pod względem składu i konsystencji.