Innowacyjne oczyszczanie na zimno

Oczyszczanie bez wapozonu Anna Lotan

Zabieg manualnego oczyszczania skóry na zimno jest najdokładniejszym oczyszczaniem dostępnym obecnie na rynku. Dzięki naturalnej formie rozpulchniania naskórka nie powoduje rozgrzania skóry, uszkodzenia przestrzeni międzykomórkowych dzięki czemu zabieg jest mniej bolesny. Już po około 40 minutach twarz jest idealnie oczyszczona z wszelkich zanieczyszczeń, wygładzona oraz rozświetlona. Dzięki innowacyjnej technologii rozpulchniania skóry na zimno nie uszkadzamy delikatnych naczynek, a zabieg nadaje się zarówno dla cer bardzo wrażliwych, alergicznych jak i tłustych, grubych. Zabieg nie tylko oczyszcza, ale także normalizuje pracę gruczołów łojowych oraz nawilża. Delikatne zaróżowienie skóry utrzymuje się do wieczora. Następnego dnia można normalnie nakładać makijaż.

Opatentowany przez firmę Anna Lotan unikalny skład kosmetyków stosowanych podczas zabiegu wyróżnia się zawartością naturalnych składników oraz szybkim i skutecznym działaniem.
Wyciąg z miąższu aloesu, propolis są podstawowym składnikiem dermokosmetyków Linii Barbados. Dzięki temu kosmeceutyki są hypoalergiczne i zalecane do cer alergicznych, łojotokowych, bardzo wrażliwych.
Zabieg doskonale wspomagają leczenie dermatologiczne, jest polecane przez wielu kosmetologów oraz dermatologów na całym świecie.

usuwanie zaskórników

Komentowanie jest wyłączone