+48 518-853-372
O MNIE I O PERSONELU
Mgr Marta Łozowska
Specjalista medycyny i kosmetologii estetycznej, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy wydziału Farmacji, ambasadorka Dermaviduals Polska, UrgoRetix oraz PlasmaComplexPremium. Autorka wielu prac naukowych w czasopismach branżowych, uczestnik międzynarodowych kongresów oraz szkoleniowiec dla lekarzy, pielęgniarek i kosmetologów. Swoją drogę zawodową rozpoczęłam w 2009r studiując i równocześnie pracując w Klinice kosmetologii, dermatologii i alergologii dr Kallas gdzie zdobyłam bardzo duże doświadczenie w leczeniu nawet ciężkich przypadków skórnych. Obecnie dzięki wykorzystaniu swojego doświadczenia ,oraz specjalistycznego sprzętu medycznego jestem w stanie pomagać w bardzo bezpieczny, szybki i efektywny sposób każdej osobie która zgłosi się do mojej Kliniki w celu upiększenia skóry lub leczenia jej defektów.
W chwili obecnej w Klinice pracuje 6 ciu specjalistów medycyny, kosmetologii, biotechnologii i marketingu. Osoby przeprowadzające zabiegi na twarz i ciało są wykształcone kierunkowo , a także zdobyły szeroką wiedzę na podstawie wielu szkoleń, kongresów i spotkań wewnętrznych.
Jestem pewna, że nasze zaangażowanie, doświadczenie i wykształcenie w połączeniu z zaawansowanymi, bezpiecznymi technologiami medycznymi sprawi, że wkrótce i Ty dołączysz do grona tysięcy zadowolonych Pacjentów Kliniki .