Laser frakcyjny- nieablacyjne usuwanie „kurzych łapek”

Poznaj wyjątkowe urządzenie  – laser frakcyjny Emerge posiadający certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek!

Jak działa Emerge?

Jest to laser frakcyjny amerykańskiej firmy Palomar przeznaczony do resurfacingu (odmładzania skóry), usuwania i redukcji niedoskonałości. Certyfikat FDA potwierdza jego skuteczność w usuwaniu kurzych łapek. Laser stosuje energię w  postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra.

Zabieg  nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po oczyszczeniu skóry głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są  mikrowiązki światła, które penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki. Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką.

Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona. Zaczerwienienie utrzymuje się przez kilka godzin. Po zabiegu na naskórku mogą być widoczne drobne ślady w postaci mikrokanalików, które w niedługim czasie zanikną.

Efekty zabiegu to widoczne odmłodzenie skóry poprzez frakcyjny nieablacyjny resurfacing skóry.

Komentowanie jest wyłączone