Komputerowa analiza skóry

Poznaj rodzaj i potrzeby swojej skóry

Czy znasz potrzeby i rodzaj Twojej skóry? Wiele kobiet przyznaje, że najwięcej problemów przysparza im prawidłowe określenie rodzaju cery, a jest to pierwszy i podstawowy krok do jej prawidłowego funcjonowania.

Komputerowa analiza skóry składa się z następujących kroków:

 1.  Analiza skóry – przeprowadzamy badanie przy użyciu analizera  który zbiera dane
 2. Diagnoza – na podstawie zebranych paramentów otrzymujemy indywidulaną diagnozę potrzeb skóry
 3. Profesjonalna pielęgnacja – diagnoza pozwala na precyzyjny dobór zabiegów oraz produktów kosmetycznych, które idealnie wpiszą się w potrzeby Twojej skóry
 4. Pielęgnacja domowa –na podstawie diagnozy wskażemy konkretne kremy, które poprawią funkcje Twojej skóry. Możliwość wykonania kosmetyku biodermalnego specjalnie dla Ciebie.
 5. Kontrola skóry –  warto ponowić analizę co jakiś czas  i zbadać aktualne potrzeby skóry.

Można mieć skórę suchą i odwodnioną, jak również suchą mieszaną i odwodnioną, itp. Aby lepiej poznać swoją skórę, jej potrzeby i tym samym odpowiednio dostosować kosmetyki do jej pielęgnacji najlepiej zdecydować się na jej komputerowe badanie, dzięki któremu poznasz następujące parametry:

 • nawilżenie
 • struktura skóry
 • natłuszczenie
 • złuszczanie
 • wielkość ujść gruczołów łojowych
 • szerokość i głębokość zmarszczek
 • stopień unaczynienia
 • głębokość przebarwień

Stosowanie kosmetyków nieodpowiednio dobranych może odbić piętno na naszej skórze. Zamiast poprawy jej stanu uzyskamy efekt zupełnie odwrotny do zamierzonego. Komputerowa diagnostyka skóry to indywidualna encyklopedia. To z niej wyczytać można informacje na temat tego, co powinno stanowić wiedzę podstawową podczas codziennej pielęgnacji.

W Gabinecie kosmetologii dr Kallas świadczymy profesjonalną usługę: tworzenie kosmetyków biodermalnych które nie zawierają konserwantów ani olejów mineralnych – 100 % substancji aktywnych dobranych po komputerowej analizie. Tak skomponowany kosmetyk działa w sposób celowany na każdy problem który toczy się w Twojej skórze.

Zapraszam serdecznie

mgr kosmetologii Marta Łozowska

Komentowanie jest wyłączone