Mezoterapia pistoletowa

+48 518-853-372
Mezoterapia pistoletowa
Ujędrnienie, Wygładzenie, Przywrócenie Cerze Zdrowego Kolorytu
Mezoterapia Pistoletowa – Odkryj Nowy Poziom Efektywności i Komfortu!
Najbardziej podstawowy, a zarazem efektywny zabieg medycyny estetycznej w zupełnie nowym wydaniu – tylko w Klinice Łozowska w Nakle nad Notecią
Czym jest Mezoterapia Pistoletowa ?
Mezoterapia Pistoletowa to innowacyjny zabieg, który wykorzystuje precyzyjny pistolet do bezbolesnego dostarczania składników odżywczych, witamin, kwasu hialuronowego i substancji aktywnych bezpośrednio w głębsze warstwy skóry. Dzięki zaawansowanemu mechanizmowi pistoletu, mezoterapia staje się bardziej komfortowa i skuteczna, dostarczając składniki tam, gdzie są najbardziej potrzebne w dużo większej liczbie mikrodawek co przekłada się na efektywność terapii.
Różnica między Mezoterapią Pistoletową a Klasyczną Mezoterapią Igłową:

Bezbolesność:

Mezoterapia Pistoletowa eliminuje dyskomfort związanego z tradycyjnymi zastrzykami igłowymi. Zastosowanie pistoletu eliminuje konieczność znieczulenia skóry. Składniki odżywcze są aplikowane w sposób delikatny i bezbolesny, co pozwala na dokładny i komfortowy zabieg.

Precyzja i Skuteczność:

Pistolet dokładnie dostarcza substancje aktywne w wybraną warstwę skóry, zapewniając maksymalną skuteczność i lepsze rezultaty w porównaniu z aplikacją ręczną.

Skrócony Czas Zabiegu:

Dzięki szybkości działania pistoletu, czas trwania zabiegu jest znacznie skrócony

Bezpieczeństwo:

Mezoterapia Pistoletowa jest całkowicie bezpieczna, eliminując ryzyko związanego z infekcjami, powstawaniem siniaków czy uczuciem bólu.

Korzyści Mezoterapii Pistoletowej:

Intensywne Odżywienie Skóry: Składniki odżywcze, witaminy i substancje aktywne dostarczone pistoletem do głębszych warstw skóry, wzmacniają od wewnątrz, odżywiając i rewitalizując ją.

Poprawa Jędrności i Elastyczności: Mezoterapia Pistoletowa pobudza produkcję kolagenu i elastyny, zapewniając skórze jędrność i elastyczność, co prowadzi do wygładzenia drobnych linii i zmarszczek.

Redukcja Przebarwień i Niedoskonałości: Zaawansowane składniki aktywne pomagają w redukcji przebarwień, plam pigmentacyjnych i innych niedoskonałości skóry, nadając jej jednolity i promienny wygląd.

Stymulacja Mikrokrążenia: Mezoterapia Pistoletowa poprawia mikrokrążenie w skórze, co wpływa na jej lepsze dotlenienie i oczyszczenie, redukując obrzęki i zmęczenie.

Redukcja Cellulitu i Rozstępów: Mezoterapia Pistoletowa może być również stosowana na ciele, wspomagając redukcję cellulitu i rozstępów, nadając skórze gładkość i elastyczność.

Dlaczego Wybrać Mezoterapię Pistoletową ?

Nowoczesna Technologia: Nasza klinika korzysta z najnowocześniejszego pistoletu, który zapewnia bezpieczny i skuteczny zabieg.

Doświadczony Personel: Nasz wykwalifikowany personel posiada wieloletnie doświadczenie w mezoterapii, zapewniając maksymalne korzyści i komfort klientom.

Indywidualne Podejście: Dostosowujemy zabieg do potrzeb i oczekiwań każdego klienta, zapewniając personalizację i najlepsze rezultaty.

Zaufanie Naszych Klientów: Już setki zadowolonych klientów cieszy się efektami naszej mezoterapii pistoletowej – najbardziej podstawowego zabiegu estetycznego

Zapraszamy do skorzystania z Mezoterapii Pistoletowej w Klinika Łozowska w Nakle nad Notecią i odkrycia nowego poziomu efektywności i komfortu w pielęgnacji skóry. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na konsultację i rozpocząć swoją podróż do pięknej i zdrowej skóry!
Najczęściej zadawane pytania:
Oczywiście, procedurę wykonujemy także na cienkiej skórze pod oczami. Niektóre preparaty zwłaszcza te dedykowane tylko na okolice oka czasami podajemy pod same oko mezoterapią ręczną lub kaniulą.
Pistolet jest wygodniejszy dla zabiegowca gdyż podaje więcej mniejszych dawek preparatu pod skórę dzięki czemu wysycenie skóry substancjami odżywczymi jest lepsze. W pistolecie mamy pewność że każda dawka została podana w dokładnie ta warstwę skóry w którą chcemy ją zdeponować Dla Pacjenta – zmniejszenie odczuć tak że nie wymagane jest znieczulenie skóry, brak śladów po zabiegu i siniaków przekładają się na zadowolenie Klienta.
Dzięki szybkości zabiegu, specjalnym laserowo ciętym igłom oraz precyzji podania zabieg nie wymaga znieczulenia i jest zupełnie komfortowy dla Klienta. Szczególną różnice czuć na skórze owłosionej głowy i na czole.