Laserowe zamykanie naczynek

naczynka

Terapię popękanych i rozszerzonych naczynek jak również rumienia skóry wykonujemy laserem medycznym. Czerwony barwnik – hemoglobina zawarta w uszkodzonych naczyniach pochłania energię fali laserowej, powodując ścięcie krwi (koagulację) i zniszczenie naczynka. Po pewnym czasie naczynie jest samoczynnie usuwane z organizmu, a twarz z dnia na dzień odzyskuje zdrowy koloryt i staje się jaśniejsza. Efekt zabiegu zależy od grubości, głębokości położenia , koloru i lokalizacji naczynka, jak również koloru skóry pacjenta.

Już po pierwszym zabiegu usunięte jest całkowicie uczucie wybuchów gorąca na twarzy spowodowane nadmierną reaktywnością skóry. Całkowita terapia wymaga wykonania serii zabiegów. Z reguły potrzeba 3 – 6 zabiegów w odstępach ok 2- 4 tyg. Ilość zabiegów uzależniona jest od rodzaju zmian, wielkości i jest sprawą indywidualną .

W gabinecie dysponujemy 2 rodzajami lasera do zamykania naczyń oraz elektrokoagulacja dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z ciężkimi postaciami trądziku różowatego.

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne konsultacje

mgr kosmetologii Marta Łozowska

 

 

Komentowanie jest wyłączone