Mezoterapia Igłowa estetyczna

medycZabieg mezoterapii igłowej, uznawany jest za jeden z najskuteczniejszych zabiegów odmładzajacych skórę w niechirurgiczny sposób. Specjaliści wykorzystują 2 metody:

-nappage – delikatne dotknięcia cieniutką igiełką z koktailem dobranym do potrzeb skóry. Metoda nie wymaga znieczulenia, nie ma ryzyka powstania siniaczków. Można ją stosowac na całej twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach, a także na skórze głowy

-pakietowa – polega na podskórnym podawaniu preparatu tak by wytworzył się mikropęcherzyk. Pęcherzyk w ciągu kilku godzin (max 3 dni) wsiąka w skórę wypełniając zmarszczki. Metodę stosuje się miejscowo np na okolice oczu, bruzdy. W zależnosci od wrażliwości osoby można podać odpowiednie znieczulenie miejscowe.

Dostępne preparaty: kwas hialuronowy, krzem organiczny, witamina C, DMAE, oraz koktaile: nawilżający, ujędrniający, na przebarwienia, liftingujący, przeciwzmarszczkowy, na porost włosów (na skórę głowy)

Skóra staje się wyraźnie napięta, gładsza, bardziej jędrna, elastyczna i nawilżona, a co najważniejsze naturalnie odmłodzona.

Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów.
Wskazania : zmniejszenie objawów starzenia się skóry takich jak zmarszczki, zwiotczenie i ścieńczenie skóry, intensywna regeneracja naskórka i skóry właściwej.

Zapraszam serdecznie

mgr kosmetologii Marta Łozowska

Komentowanie jest wyłączone